Biz Kimiz?

 

 

Selamlarımızla

2009 yılında çıktık biz yola.

Küçük ölçekli atölye tarzı üretim yapan iki atölyenin birlikte çıktığı üretim ve direk müşteriye ulaşarak satış hedefiyle belirlenen vizyon ; 2017 yılında sektörün öncü firmalarından birisi haline gelmiş,e-ticaret portalında türkiyenin bir numaralı markası olmuştur.

Misyonumuz ; En iyiyi üretmek , en sağlıklıyı üretmek , En iyiyi en ekonomik şartlarda üretmek, sektörde yer alan kobi üreticileri ile birliktelikler sağlayarak küçük üreticilerden büyük bir marka oluşturmak,istihdama katkılar sağlamak,yerli üretime katkı sağlamak,yerli ürün kullanımını teşvik etmektir.

Vizyonumuz ; 2009 yılında küçük bir atölye olarak çıktığımız bu yolda , ilk beşyıllık hedef sonucu profosyonel üretim bandına geçmek ve Türkiye'nin sektörel bilinen en iyi markalarından birisi olmaktı. Bunu gerçekleştirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Önümüzdeki 5 yıllık hedefte Ülkemiz adına istihdamı hızla artırmak ve Ülkemizin ihracat liginde yer almak için son gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

''Anne Kucağı Gibi '' rahatlığında ürünler üreterek ,yarının neslini hepbirlikte büyütmek için sizlerle birlikte yol almaya devam edeceğiz..

                                                                                                                                                                                                        saygılarımızla

         

 

  Yönetim Kurulu Başkanı

    Hayrettin VURAL